Hoşgeldiniz

Şirketimiz 1992 yılında kurulmuş olup günde 50.000 kişiye toplu yemek hizmetini 1.000 personel ile vermektedir. Deneyimli ve uzman kadromuz, standart yemek kalitemiz, özenli ve hızlı servisimiz, lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti ulaştırmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Her kurumun gereksinim ve beklentilerini analiz ederek, sizlere özel, sağlıklı ve dengeli beslenme standartlarına uygun menüler sunmaktayız. Özel günleriniz, davet ve organizasyonlarınız için özel servis ekipmanları ve tecrübeli kadrolarımızla her zaman yanınızda ve servise hazırız.

Menülerimizi uzman diyetisyen ve gıda mühendisleri tarafından müşterinin profiline ve günlük kalori ihtiyacına göre sağlıklı beslenme bilincini de aşılamaya çalışarak hazırlamaktayız. Daima güler yüz ile hizmet ettiğimiz müşterilerimizin önceliklerini göz önüne alarak her gün daha iyiye gidebilmek için çalışmaktayız.


Yerinde Üretim Hizmeti

İş yerinizde ana faaliyet konunuza odaklanabilmeniz için, sizin adınıza, sizin mutfağınızda çalışanlarınız ve misafirleriniz için yemek hizmetini sağlamaktayız. Deneyimli kadrolarımız, gıda mühendislerimizle beraber ürünlerin satın almasından, yemeğin üretilmesine, servisin yapılması ve tüm temizlik hizmetlerine kadar HACCP standartlarında hizmet veriyoruz.

Taşıma Yemek Hizmetleri

Merkezi mutfağımızda ürettiğimiz yemekleri , iş yerinize ulaştırıyoruz. Profesyonel ve eğitimli kadrolarımız ve ileri teknoloji ile donatılmış mutfağımızla en sağlıklı ve lezzetli yemekleri hazırlamak ve uygun koşullarla sevkiyatını yaparak sizlerin servisine sunmak bizim görevimiz. 7/24 haberli, habersiz üretim tesisimizi gezebilir ve her türlü sorunuzu cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Davet ve Organizasyon

Evrensel olarak her türlü şirket toplantıları, kokteyl ve yemek organizasyonları, açılış ve kutlama organizasyonları, piknik organizasyonları, garden partiler, düğün, yıl dönümü, özel gün kutlamalarınızda hizmetinizdeyiz. Özel ekibimiz ve ekipmanlarımızla , alternatif menülerimizle özel günlerinizin her anını organize etmekteyiz. Farklı menülerimiz, alternatif sunum seçeneklerimizle sizlere en uygun hizmeti belirlemekteyiz.